Informácie a novinky vám chceme posielať elektronicky aj s podporou zákona

Dátum vydania

S potešením si pozerám štatistiky o rastúcich počtoch našich sporiteľov, ktorých už nie je ďaleko od pol milióna. Vždy si v takomto  prípade uvedomím aj potrebu efektívnej a rýchlej komunikácie s nimi. Takej, ktorou vieme informovať o novinkách aj potrebných zmenách všetkých naraz a rýchlo.

Už roky sa na našej webovej stránke každý môže dočítať informácie o dôchodkových fondoch všeobecne a po prihlásení sa na svoj účet si môže pozrieť podrobnosti o svojom sporení. Podrobné informácie však vieme zasielať sporiteľom akčne do e-mailových schránok.

Aktuálne pracujeme na implementácii zmien, ktoré vyplývajú z tohoročnej novely zákona. Tá hovorí v oblasti komunikácie jasnou rečou:

„Počnúc januárom roku 2021 zasielajte sporiteľom podrobnejšie výpisy z dôchodkových účtov a predovšetkým e-mailom.“

Ukážte im napríklad

  • O koľko viac by mohli mať nasporené, ak by uskutočnili jednoduchú zmenu a presunuli si svoje úspory z dlhopisového do akciového fondu.
  • O koľko sa môžu zvýšiť ich úspory, ak si začnú posielať navyše aj dobrovoľné príspevky.

Toľko voľne povedané o našich a vašich možnostiach.

Zároveň nám však zákon ukladá povinnosť vypýtať si od sporiteľov ich aktuálne e-mailové adresy.

Venujte, prosím, preto pri čítaní vášho výpisu z účtu v januári 2020 pozornosť priloženému letáku.

Upriami vašu pozornosť na 6-miestny kód, ktorý nájdete v sprievodnom liste. Cez banner na webovej stránke www.asdss.sk sa dostanete na prihlasovací formulár, kde môžete svoju e-mailovú adresu zadať, prípadne ju aktualizovať.

Nájdete tu aj formulár – dodatok, ktorý umožňuje rozšíriť aktualizácie vašich osobných údajov priamo na webovej stránke. Dodatok stačí vyplniť v elektronickej forme, následne vytlačiť a podpísať. Potom odfotiť a nahrať ho naspäť na webovú stránku.

Želám vám pokojné a šťastné Vianoce v kruhu najbližších. A dajme si spolu aj mimoriadny darček, aktuálnu e-mailovú adresu. Radosť z neho bude obojstranná :-).

 

Miroslav Suchý, vedúci oddelenia obchodu a marketingu, Allianz  –  Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, a. s.

Facebook Twitter Email


Máte otázku? Napíšte nám

Exkluzívny spravodaj

Informácie pre média, sporiteľov a mienkotvorcov

Objednajte si pravidelný mesačník a dozviete sa

  • o zmenách v dôchodkovom sporení
  • o vývoji vášho fondu
  • o tom, ako hospodárime s vaším majetkom

Používame súbory cookie

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.