Zmena osobných a kontaktných údajov

Osobné a kontaktné údaje môžete zmeniť na portáli. Nemusíte chodiť na poštu ani vypisovať tlačivá. Prihlásite sa do svojho účtu a jednoducho a rýchlo zmeníte, čo potrebujete. Alebo nás navštívte na našich obchodných miestach.

Zmena spôsobu zasielania výpisu z účtu

Spôsob a frekvenciu zasielania výpisu si môžete zmeniť na portáli. Emailový výpis vám pošleme ako si budete želať – mesačne, polročne alebo ročne. Papierový iba raz ročne. Na portáli nájdete svoj ostatný ročný výpis a môžete tu požiadať o zaslanie aktuálneho výpisu na svoj email.

Alebo nás navštívte na našich obchodných miestach.

Zmena fondov

Fondy si môžete pohodlne zmeniť na portáli, ak máte aktivovanú dohodu o elektronickej komunikácii. Zistíte to jednoducho po prihlásení sa na portál.
Úspory môžete mať rozložené medzi dva naše fondy. Môžete si nastaviť aj samostatný pomer pre existujúce úspory a pre nové príspevky (povinné ako aj dobrovoľné).
Alebo nás navštívte na našich obchodných miestach.

Určenie/zmena oprávnenej osoby

Ak máte na zmluve určené oprávnené osoby, nemusia čakať na výsledok dedičského konania v prípade úmrtia sporiteľa. Po doručení potrebných dokumentov vyplatíme zostatok na osobnom dôchodkovom účte sporiteľa oprávnenej osobe/osobám. Určiť a meniť oprávnené osoby môžete hocikedy po uzavretí zmluvy.
Oprávnené osoby si môžete určiť/zmeniť na našich obchodných miestach.

Elektronická komunikácia

Dohoda o elektronickej komunikácii Vám umožňuje vykonávať vybrané úkony (napr. zmenu fondov) na portáli.
Dohodu môžete spísať na našich obchodných miestach.

Platenie dobrovoľných príspevkov na zmluvu

Na zmluvu o starobnom dôchodkovom sporení si môžete poukazovať dobrovoľné príspevky vo výške a čase podľa vlastného uváženia. Dobrovoľnými príspevkami si môžete navýšiť svoj budúci dôchodok. Aj malá suma, ktorú si budete ukladať pravidelne a dlhodobo, zvýši vaše úspory. Dobrovoľné príspevky je potrebné platiť bezhotovostne na účet ASDSS uvedený v platobnej inštrukcii.

Máte otázku? Napíšte nám

Exkluzívny spravodaj

Informácie pre média, sporiteľov a mienkotvorcov

Objednajte si pravidelný mesačník a dozviete sa

  • o zmenách v dôchodkovom sporení
  • o vývoji vášho fondu
  • o tom, ako hospodárime s vaším majetkom

Používame súbory cookie

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.