Zmena osobných a kontaktných údajov

Osobné a kontaktné údaje môžete zmeniť na portáli. Nemusíte chodiť na poštu ani vypisovať tlačivá. Prihlásite sa do svojho účtu a jednoducho a rýchlo zmeníte, čo potrebujete. Alebo nás navštívte na našich obchodných miestach.

Zmena spôsobu zasielania výpisu z účtu

Spôsob a frekvenciu zasielania výpisu si môžete zmeniť na portáli. Emailový výpis vám pošleme ako si budete želať – mesačne, polročne alebo ročne. Papierový iba raz ročne. Na portáli nájdete svoj ostatný ročný výpis a môžete tu požiadať o zaslanie aktuálneho výpisu na svoj email.

Alebo nás navštívte na našich obchodných miestach.

Zmena fondov

Fondy si môžete pohodlne zmeniť na portáli, ak máte aktivovanú dohodu o elektronickej komunikácii. Zistíte to jednoducho po prihlásení sa na portál.
Úspory môžete mať rozložené medzi dva naše fondy. Môžete si nastaviť aj samostatný pomer pre existujúce úspory a pre nové príspevky (povinné ako aj dobrovoľné).
Alebo nás navštívte na našich obchodných miestach.

Určenie/zmena oprávnenej osoby

Ak máte na zmluve určené oprávnené osoby, nemusia čakať na výsledok dedičského konania v prípade úmrtia sporiteľa. Po doručení potrebných dokumentov vyplatíme zostatok na osobnom dôchodkovom účte sporiteľa oprávnenej osobe/osobám. Určiť a meniť oprávnené osoby môžete hocikedy po uzavretí zmluvy.
Oprávnené osoby si môžete určiť/zmeniť na našich obchodných miestach.

Elektronická komunikácia

Dohoda o elektronickej komunikácii Vám umožňuje vykonávať vybrané úkony (napr. zmenu fondov) na portáli.
Dohodu môžete spísať na našich obchodných miestach.

Dodatok k zmluve o platení dobrovoľných príspevkov

Dobrovoľnými príspevkami si môžete navýšiť svoj budúci dôchodok. Aj malá suma, ktorú si budete ukladať pravidelne a dlhodobo, zvýši vaše úspory.
Dobrovoľné príspevky si môžete pri odchode do dôchodku vybrať aj jednorazovo.
Dodatok si môžete uzavrieť na našich obchodných miestach.

Máte otázku? Napíšte nám

Exkluzívny spravodaj

Informácie pre média, sporiteľov a mienkotvorcov

Objednajte si pravidelný mesačník a dozviete sa

  • o zmenách v dôchodkovom sporení
  • o vývoji vášho fondu
  • o tom, ako hospodárime s vaším majetkom

Používame súbory cookie

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.