Elektronický výpis z osobného dôchodkového účtu

Dátum vydania

Čoraz viac sporiteľov si volí modernú formu doručovania výpisov elektronicky, ktorú už uprednostňuje aj novelizovaný zákon o starobnom dôchodkovom sporení.

Výpisy majú už komplexnejší obsah, obsahujú grafy s prognózami, informácie o zadaných poberateľoch a  ďalšie podrobné informácie. Takže namiesto výpisu poštou raz za rok môžete dostávať výpis e-mailom v podobe zaheslovaného PDF aj 12-krát za rok. A, samozrejme, bezodplatne.

O zasielanie výpisu e-mailom môžete požiadať jednoducho na portáli www.asdss.sk po prihlásení sa do svojho účtu alebo potvrdiť súhlas klikom na tento link.

Výpis Vám zároveň môže pripomenúť, že by ste uprednostňovali iné nastavenie. Na zmenu údajov, doplnenie, zmluvy či presuny úspor medzi fondmi už slúži elektronická komunikácia s ASDSS.

Facebook Twitter Email


Máte otázku? Napíšte nám

Exkluzívny spravodaj

Informácie pre média, sporiteľov a mienkotvorcov

Objednajte si pravidelný mesačník a dozviete sa

  • o zmenách v dôchodkovom sporení
  • o vývoji vášho fondu
  • o tom, ako hospodárime s vaším majetkom

Používame súbory cookie

Súbory cookie používame na správne fungovanie našej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a na analýzu návštevnosti. Informácie o používaní našej stránky tiež zdieľame s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi.